Polityka prywatności - MR Cars Auto

Only the best
Przejdź do treści
  
    POLITYKA PRYWATNOŚCI
POLITYKA PRYWATNOŚCI SERWISU

MR Cars. przywiązuje dużą wagę do poszanowania i respektowania praw osobowych, ze szczególnym uwzględnieniem prawa do ochrony prywatności.
Przedstawiona poniżej polityka prywatności serwisu internetowego wyjaśnia stosowane przez nas zasady gromadzenia i przetwarzania danych osobowych, pozyskanych podczas Twojej aktywności w naszym serwisie.

Kto jest Administratorem danych osobowych?
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma MR Cars.

Jak działa strona www.mrcars.pl ?
Korzystając z niniejszego serwisu internetowego przeglądasz jego treść celem zapoznania się z przedmiotem działalności MR Cars oraz pozostawiasz dane osobowe w celu otrzymania odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularza kontaktowego pytania lub/i uzyskania informacji o ofercie lub/i w celu wysłania Ci naszego newslettera.

Jakie dane gromadzimy?
Gromadzimy następujące rodzaje danych osobowych: imię i nazwisko, numer telefonu, adres email.
Podanie powyższych danych jest dobrowolne, lecz konieczne w celu kontaktu zwrotnego,  przedstawienia oferty oraz realizacji usługi.

W jakim celu gromadzimy Twoje dane?
Twoje dane osobowe, pozyskane w związku z korzystaniem ze strony internetowej  www.mrcars.pl są nam potrzebne:
  • w celu realizacji Twojego zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty, a podstawą przetwarzania Twoich danych będzie Twoja zgoda na przetwarzanie danych osobowych, udzielona automatycznie w momencie wysłania zapytania (poprzez formularz kontaktowy);
  • w celu przesyłania Ci naszego newslettera, mogącego zawierać oferty, a podstawą przetwarzania Twoich danych osobowych będzie Twoja zgoda, udzielona oddzielnie i specjalnie w tym celu w momencie wysłania formularza;
  • w celu zawarcia i wykonania umowy, wtedy podstawą przetwarzania Twoich danych będzie umowa;
  • by móc w razie potrzeby dochodzić ewentualnych roszczeń (w tym działań windykacyjnych) i odszkodowań – tutaj podstawą przetwarzania Twoich danych będzie nasz prawnie uzasadniony interes.
Możemy również rejestrować dane jeśli skontaktujesz się z nami telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.
Serwis internetowy korzysta z plików cookies. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej zapoznaj się z  naszą Polityką cookies.

Jak długo przechowujemy Twoje dane osobowe?
Okres  przechowywania i przetwarzania Twoich danych osobowych zebranych w sposób opisany w  tej polityce prywatności jest uzależniony od celu, w jakim dane są przetwarzane, ale zawsze zgodny z wymogami prawa.
Będziemy przechowywać Twoje dane osobowe podane w formularzu kontaktowym lub bezpośrednio przez Twój kontakt telefoniczny lub pocztą email w celu realizacji Twojego zapytania oraz w celu przedstawienia oferty. Dane będą przetwarzane przez okres niezbędny dla przedstawienia oferty, maksymalnie 6 miesięcy.
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przedstawienia oferty i zawarcia umowy z MR Cars.
Będziemy przechowywać Twoje dane osobowe w związku z przesyłaniem newslettera w celu prowadzenia komunikacji z Tobą, informowania Cię o nowościach i ofertach. Dane będą przetwarzane do chwili złożenia przez Ciebie sprzeciwu albo cofnięcia zgody, w każdym przypadku nie dłużej niż przez okres 7 lat od zakończenia umowy lub wyrażenia zgody.
Podanie danych osobowych jest dobrowolne i nie jest niezbędne do złożenia zapytania czy zawarcia umowy z MR Cars , jednakże jest niezbędne do otrzymywania newslettera.
Będziemy przechowywać Twoje dane osobowe przez okres wykonania umowy, a następnie przez okres 7 lat po zakończeniu tejże umowy.  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres trwania umowy oraz przez okres, w jakim mógłbyś wystąpić z reklamacją lub innymi roszczeniami wobec nas (okres przedawnienia roszczeń), a także przez okres tzw. przedawnienia podatkowego.  Podanie danych jest dobrowolne, lecz są niezbędne dla zawarcia i wykonania umowy.

Jakie są Twoje prawa?
Posiadasz prawo do:
– dostępu do treści Twoich danych;
– możliwości  poprawienia, usunięcia („prawo do bycia zapomnianym”) lub ograniczenia przetwarzania Twoich danych osobowych;
–  cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem;
– wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Wszystkie wyjaśnienia dotyczące przetwarzania danych osobowych możesz otrzymać kontaktując się z nami email: biuro@mrcars.pl
42-271 Częstochowa
woj. śląskie
Powstańców Warszawy 73
Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 8 - 17
sobota 9 -14
niedziela 10 - 12
Telefon:+48 506 283 088
E-mail. biuro@mrcars.pl
            skup@mrcars.pl
            sprzedaz@mrcars.pl
MR Cars
MR Cars © 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wróć do spisu treści